Evropë SQEvropë.Portal SQ

Zgjedhje parlamentare në Norvegji

Në Norvegji sot është dita e dytë dhe e fundit e zgjedhjeve parlamentare, në të cilat dominojnë  çështjet për ndryshimet klimatike dhe pabarazia ekonomike, ndërsa opozita e partisë me orientim të majtë pret t'i fitojë  konservatorët të cilët në pushtet janë tetë vjet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle