0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Zgjedhjet e shtata lokale, do të zgjedhen kryetarë komunash dhe këshilltarë në 80 komuna dhe në Shkup

Zgjedhjet lokale më 17 tetor 2021 do të jenë të shtatat që nga pavarësia e shtetit por të tretat në të cilat zgjedhen kryetarë komunash dhe lista këshilltarësh në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkupit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle