0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Zgjedhje presidenciale në Francë

- Gati 49 milionë francezë sot do të dalin në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale, ndërsa sipas anketave lufta kryesore, si edhe në zgjedhjet e kaluara në vitin 2017, do të zhvillohet ndërmjet presidentit në largim, Emanual Makron dhe kandidates të së djathtës ekstreme, Mari Le Pen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle