0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Zgjedhje në Gjermani

Rreth 60,4 milionë gjermanë sot do të kenë mundësi të vendosin për përbërjen e re të parlamentit dhe indirekt për kancelar të ardhshëm, i cili do ta trashëgojë Angela Merkelin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle