0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zgjedhja e gjykatësve kushtetues në seancë të Komisionit për zgjedhje dhe emërime

Zgjedhja e gjykatësve kushtetues sot është në rend të ditës së seancës së Komisionit të Kuvendit për zgjedhje dhe emërime. Anëtarët e Komisionit duhet t’i shqyrtojnë biografitë e nëntë kandidatëve për gjykatës kushtetues dhe atë tre të propozuar nga shumica dhe gjashtë nga opozita.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle