0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Zgjedhet udhëheqësia e re e LSDM-së, qeveri e re deri nga mesi i janarit

Stefan Bogoev, Fatmir Bytyqi, Bisera Kostadinovska Stojçevska dhe Pero Kostadinov janë nënkryetarët e rinj të LSDM-së, të zgjedhur në seancën e Bordit qendror të partisë. Për sekretar të përgjithshëm të partisë është zgjedhur Mile Zeçeviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle