0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zëvendëssekretarja amerikane Sherman deri tek Zaevi: Mirëpresim angazhimin tuaj, ju jeni partner i besueshëm i SHBA-së

Kryeministri Zoran Zaev pasditen e sotme pati një takim pune përmes lidhjes videokonferencë me zëvendëssekretaren e Departamentit Amerikan të Shtetit Uendi Sherman, në të cilën morën pjesë aleatë të tjerë dhe përfaqësues të NATO-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle