0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Zëvendëspresidentja e Bullgarisë, Jotova më 16 dhe 17 prill në vizitë të vendit

Zëvendëspresidentja e Bullgarisë, Iliana Jotova do të qëndrojë në vizitë në Maqedoninë e Veriut më 16 dhe 17 prill.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle