0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Hasani, në takim me iniciativën SHBA-Karta e Adriatikut

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Bashkim Hasani, së bashku me ministrat dhe shefat e delegacioneve nga vendet anëtare të iniciativës SHBA-Karta e Adriatikut (A-5), Shqipëria, Bosnja e Hercegovina, Kroacia, Mali i Zi, Maqedonia e Veriut dhe SHBA-ja dhe delegacione nga vendet vëzhguese: Kosova, Sllovenia dhe Serbia, marrin pjesë në takimin e rregullt të nismës A-5 të mbajtur në Split, Republika e Kroacisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle