0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zëvendësministri Aliu për vizitë në shkollën e mesme “Nikolla Karev” në Strumicë

Zëvendësministri i Arsimit dhe Shkencës Lulzim Aliu sot do ta vizitojë shkollën e mesme “Nikolla Karev” në Strumicë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle