0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Zëvendëskryemnistri Dimitrov në Forumin e Sigurisë në Beograd

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov, sot dhe nesër merr pjesë në Forumin e Sigurisë në Beograd (Belgrade Security Forum) me ftesë të Qendrës së Beogradit për politika të sigurisë si pjesë e treshes organizative.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle