0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zëvendëskryeministri Mariçiq viziton Strasburgun

Zëvendëskryeministri i ngarkuar për çështje evropiane, Bojan Mariçiq, prej sot gjendet për vizitë dyditore pune në Strasburg, me rastin e takimit të 20-të të Komitetit të përbashkët parlamentar ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe BE-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle