0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri Mariçiq për vizitë pune në Paris

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq prej sot do të qëndrojë për vizitë pune dyditëshe në Paris,  në suaza të së cilës do të realizojë takime me Klement Bon, sekretar shtetëror për Çështje Evropiane i Republikës së Francës, me këshilltarin politik për Ballkanin të presidentit Makron, Izabel Dumont, ndërsa në Senatin francez do të takohet edhe me kryetarin e Komitetit për Çështje Ndërkombëtare dhe Mbrojtje, Kristian Kambon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle