0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri i parë Grubi uron qytetarët me rastin e 30 vjetorit të Pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ka uruar qytetarët me rastin e 8 Shtatorit – Ditës së Pavarësisë së Republikës së Maqedonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle