0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri i parë Grubi do të merr pjesë në Tribunën tematike: “Kauzat shqiptare – para dhe pas Hasan Prishtinës”

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi do të merr pjesë në Tribunën tematike: “Kauzat shqiptare – para dhe pas Hasan Prishtinës”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle