0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri i parë Grubi do të marrë pjesë në manifestimin “Ditët e alfabetit”

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënieve ndërmjet Bashkësive Artan Grubi sot do të marrë pjesë në hapjen e Edicionit të tretë të manifestimit kulturoro-shkencor "Ditët e alfabetit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle