0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri Dimitrov nesër do të marrë pjesë në mbledhjen e iniciativës “Ballkani i Hapur” në Beograd

- Nxitja e bashkëpunimit rajonal përmes iniciativës "Ballkani i Hapur" vazhdon me takim pune nesër dhe pasnesër në Beograd, në të cilin në emër të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut do të marrë pjesë zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle