0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri Dimitrov në mbledhjen e iniciativës “Ballkani i Hapur” në Beograd

Nxitja e bashkëpunimit rajonal përmes iniciativës “Ballkani i Hapur” vazhdon me takim pune sot dhe nesër në Beograd, në të cilin në emër të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut do të marrë pjesë zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle