0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri Dimitrov do të marrë pjesë në takimin joformal të ministrave për çështje evropiane

 Me ftesë të presidencës sllovene me Këshillin e BE-së, zëvendëskryeministri i angazhuar për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrovi do të marrë pjesë në takimin joformal të ministrave për çështje evropiane në cilësi të anëtarëve të Këshillit për Punë të Përgjithshme (GAC), që sot dhe nesër mbahet në Lubjanë dhe Bërdo afër Kranjës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle