0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri Bytyqi për vizitë zyrtare në Mal të Zi në takim me nënkryetarin e Qeverisë, Abazoviq

Zëvendëskryeministri i Qeverisë, përgjegjës për Çështje Ekonomike, Koordinim me Resorët Ekonomikë dhe Investimet, Fatmir Bytyqi, do të realizojë udhëtim pune në Mal të Zi, ku do të takohet me nënkryetarin e Qeverisë së Malit të Zi, Dritan Abazoviq dhe me ministrin e Financave dhe Mirëqenies Sociale, Milojko Spajiq.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle