0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Zëvendëskryeministri Bytyqi për vizitë pune në Itali

Zëvendëskryeministri i angazhuar për Çështje Ekonomike, Koordinimin e Resorëve Ekonomikë dhe Investimeve, Fatmir Bytyqi sot dhe nesër do ta kryesojë delegacionin që ndodhet për vizitë pune në Itali.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle