0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Zëvendëskryeministri Bytyqi në Tryezën e rrumbullakët për financim të investimeve infrastrukturore për zhvillim të qëndrueshëm lokal

- Zëvendësi i kryetarit të Qeverisë përgjegjës për Çështje Ekonomike, Koordinim të Dikastereve Ekonomike dhe Investime, Fatmir Bytyqi sot do të ketë fjalim në "Tryezën e rrumbullakët për financim të investimeve infrastrukturore për zhvillim të qëndrueshëm lokal dhe rimëkëmbje ekonomike".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle