0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Zero minuta pritje në kufij dhe një leje pune – kërkon komuniteti i biznesit

"Zero minuta në kufi" është qëllimi ynë, u thanë sot biznesmenët liderëve politikë Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle