0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zënkë dhe të shtëna mes banorëve të një fshati në Kodër të Diellit

Një banor nga Kopanica e Shkupit në policinë e Tetovës paraqiti se një bashkëfshatar ka shtënë drejt vëllait të tij gjatë takimit të tyre në Kodër të Diellit. Incidenti ka ndodhur rreth orës 21:00. Me atë rast nuk ka pasur njerëz të plagosur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle