Evropë SQEvropë.Portal SQ

Zeman: Me agresionin kundër Ukrainës, Rusia nuk ka fituar asgjë, ndërsa ka humbur gjithçka

Rusia me agresionin ndaj Ukrainës, nuk ka fituar asgjë dhe ka humbur gjithçka. Këtë e theksoi sot presidenti çek Millosh Zeman në konsultimin vjetor të ambasadorëve çekë në Pragë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle