Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Zelenski: Ukraina po përgatit kundërmasë kundër synimeve ruse

Presidenti ukrainas Vollodimir Zelenski tha se Ukraina po analizon synimet e Rusisë dhe po përgatit një kundërmasë thelbësore, raporton agjencia Anadolia.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle