Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Zelenski: Ukraina “akoma është e gatshme” për bisedime me Rusinë

Ukraina akoma "është e gatshme" t'i vazhdojë negociatat me Moskën, të cilat kanë ngecur pas zbulimit të krimeve në Buça dhe rajonet e tjera në afërsi të Kievit, deklaroi sot presidenti i Ukrainës, Vollodimir Zelenski.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle