Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski u kërkoi anëtarëve të NATO-s ndihmë më të madhe financiare dhe armë

Presidenti ukrainas Vollodimir Zelenski sot kërkoi nga liderët e vendeve-anëtare të NATO-s ndihmë financiare dhe armë për t'i ndihmuar vendit të tij t'i kundërshtohet Rusisë, e cila, siç tha ai, dëshiron të diktojë rendin botëror.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle