Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Zelenski sërish në takim me kryesitë e armatës dhe shërbimeve për siguri

Presidenti ukrainas, Volodimir Zelenski pati takim me prijësit e armatës, shërbimeve sekrete, policisë, për herë të dytë brenda disa ditëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle