0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski: Rusia nuk ka të drejtë ta shantazhojë botën me përdorimin e armëve bërthamore

Presidenti ukrainas Vollodimir Zelenski beson se Rusia nuk ka të drejtë ta shndërrojë energjinë bërthamore në armë, si dhe ta "shantazhojë botën me përdorimin e armëve bërthamore", lajmëruan agjencitë e huaja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle