Evropë SQEvropë.Portal SQ

Zelenski premtoi: Do të bëj gjithçka që mundem për ta kthyer Krimen në Ukrainë

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski premtoi se do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer gadishullin Krime, i cili është aneksuar në Rusi shtatë vjet më parë, dhe u bëri thirrje aleatëve ndërkombëtarë ta mbështesin përpjekjen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle