Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski: Nuk ka negociata me Rusinë nëse gjykohen të burgosurit ukrainas nga Mariupoli

Nuk do të ketë negociata mes Ukrainës dhe Rusisë nëse Moska kryen një gjyq farsë të të burgosurve ukrainas të luftës, deklaroi presidenti Volodimir Zelenski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle