0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski në ditën e shtatë të luftës në Ukrainë: Rusia dëshiron të na fshijë

 Presidenti ukrainas Volodomir Zelenski sot, në ditën e shtatë të pushtimit rus mbi vendin e tij pothuajse janë vrarë 6.000 rusë dhe se Kremlini nuk do të mund ta marrë vendin e tij me bomba dhe sulme ajrore, transmetuan mediat britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle