0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Zelenski komunikoi se është vendosur gjendje lufte dhe u bëri thirrje njerëzve në Ukrainë që të qëndrojnë të qetë

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski në një fjalim të jashtëzakonshëm tha se në të gjithë Ukrainën është vendosur gjendje e jashtëzakonshme dhe u bëri thirrje qytetarëve që të qëndrojnë të qetë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle