Evropë SQEvropë.Portal SQ

Zelenski kërkon takim të katërshes së Normandisë

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski sot kërkoi të mbahet samit në Kiev, Moskë, Paris dhe Berlin në formatin norman për t'i dhënë fund konfliktit me separatistët pro-rusë në Ukrainën lindore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle