Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski ka biseduar me Bajdenin dhe e falënderoi për mbështetjen e tij

Presidenti ukrainas Volodimir ZelenskI tha se kishte një bisedë të shkëlqyer me homologun e tij amerikan Xho Bajden dhe e falënderoi për "mbështetjen e palëkundur".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle