0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Zelenski i bëri thirrjeBE-së të qëndrojë e bashkuar kundër Rusisë

 Presidenti ukrainas Vladimir Zelenski sot i bëri thirrje Bashkimit Evropian të qëndrojë e bashkuar kundër Rusisë, gjatë bisedimeve me kryetarin e Këshillit Evropian Sharl Mishel dhe pas deklaratave të diskutueshme të përfaqësuesve gjermanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle