0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Zelenski: Hyrja e Ukrainës në BE nuk duhet të zgjasë me vite

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski deklaroi se Ukraina duhet sa më shpejt të anëtarësohet në BE dhe se procesi “nuk duhet të zgjasë me vite”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle