Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski: Gjithçka filloi me Krimenë dhe do të përfundojë me Krimenë

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski premtoi sot se do të rivendosë kontrollin ukrainas mbi gadishullin e Krimesë, i cili, shtoi ai, do të ndihmojë në rivendosjen e “rendit dhe ligjit botëror”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle