0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski firmosi ligjin për “konfiskim të detyruar” të pronës ruse në Ukrainë

Presidenti ukrainas Vollodimir Zelenski firmosi ligjin për "konfiskim të detyruar"  të pronave në pronësi  në Rusisë dhe banorëve të saj në Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle