0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Zelenski është i gatshëm të bisedojë vetëm me Putinin dhe vetëm për përfundim të luftës

Presidenti ukrainas, Volodimir Zelenski mbrëmë përmes video lidhjes drejtuar Forumit ekonomik botëror potencoi se Vlladimir Putin është funksionari i vetëm rus me të cilin është i gatshëm të takohet me vetëm një qëllim - të përfundohet lufta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle