0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Zelenski e kritikon Evropën për reagim të dobët dhe i bën thirrje Putinit për negociata

Presidenti ukrainas Vollodimir Zelenski e kritikoi Evropën që nuk ka vendosur mjaftueshëm sanksione të rrepta kundër Moskës dhe i bëri thirrje homologut të tij rus Vlladimir Putin të negociojë për "që të pengohen viktima njerëzore" njofton "Fajneshël tajms".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle