Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Zelenski: Dhjetëra mijë njerëz kanë humbur jetën në Mariupol, ndihmë ushtarake kërkoi nga Koreja e Jugut

Presidenti ukrainas Volodomir Zelenski sot deklaroi se në Mariupol janë vrarë dhjetëra mijë njerëz dhe kërkoi nga Seuli çdo ndihmë ushtarake.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle