0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Zehofer: Mbrojtja e kufijve është legjitime

Ministri gjerman i Punëve të Brendshme Horst Zehofer të dielën vlerësoi se dëshira për mbrojtje të kufijve  është "legjitime", derisa vendet evropiane kërkojnë  ndihmë nga BE-ja për ndërtimin e mureve nga teli me gjemba  dhe parandalimi i arritjes masive të emigrantëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle