0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Zbulohet tabela e rrugës “Jusuf Gërvalla” në Çarshinë e Vjetër të Shkupit në prani të ministres së Punëve të Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Kosovës, Donika Gërvalla, sot mori pjesë në zbulimin e tabelës në rrugën "Jusuf Gërvalla", të emëruar sipas babait të saj, në hyrje të Çarshisë së Vjetër të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle