Kronikë SQShoqëri SQ

Zbulohet laboratori për prodhimin e lëndëve narkotike në Katllanovë, arrestohet dileri

Policia sot pas njohurive operative të pranuara dhe urdhrit nga Gjykata Themelore Penale – Shkup kreu bastisje në vikend shtëpisë në Katllanovë ku u zbulua laboratori për prodhimin e marihuanës, rreth 200 vazo me plantacione, filtra për ajër dhe pajisje tjera për prodhimtari, rreth dy kilogramë marihuanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle