Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Zbulohen rreth 320 kilogram kanabis në një automjet të ambulancës në qytetin grek Igumenica

Me automjet të ambulancës nga një klinikë private, një grek ka tentuar të transportojë diçka më pak se 320 kilogramë kanabis të papërpunuar, por është zbuluar dhe arrestuat në qytetin grek Igumenica, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle