0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Zbulohen dy laboratorë ilegal për prodhimin e marihuanës në Shkup, arrestohet një person

Policia dje ka privuar nga liria Gj.G (33) nga Shkupi pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij në bul. “Asnom” me urdhër gjyqësor është zbuluar një laborator i improvizuar për prodhimin e marihuanës ku janë marrë 71 rrënjë të kanabisit, më shumë pako marihuanë, degë në proces të tharjes, kavanoz dhe pako tjera më farë të marihuanës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle