0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQ

Zbulohen 500 degë marihuanë në fshatin Spas të Dibrës

Nëpunësit policorë nga Stacioni policor për vendkalim kufitar dhe mbikëqyrje kufitare Bllato, pranë Qendrës rajonale për punë kufitare Perëndim, në vendin e quajtur Orman, atari i fshatit Spas të Dibrës, afër kufirit me Republikën e Shqipërisë, kanë zbuluar parcela të mbjella me marihuanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle