0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës, arrestohen dy kontrabandistë

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën "Miqësia" afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28) nga fshati Grushinë i Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle